Zespół | Galileo Dental

Lek. stom. Kamil Abed

Specjalista chirurgii stomatologicznej
Absolwent Wydziału Techniki Dentystycznej (1996 r.)
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (2001 r.)

Od 2001 roku związany z I Kliniką Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Warszawie gdzie pracuje do dnia dzisiejszego jako starszy asystent.
W między czasie odbył wielomiesięczny staż w Kings College London University. W 2008 roku obronił i uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Doskonali swoje umiejętności na wielu szkoleniach w kraju i zagranicą m.in. Hiszpania, USA, Wielka Brytania, Niemcy, Korea, Turcja.

Absolwent prestiżowego szkolenia z zakresu implantologii i implanto-protetyki w Mediterraneam Prosthodontic Institute, Hiszpania oraz Uniwerytetu Północnej Karoliny, USA. W 2016 roku ukończył znaczące szkolenie- Core Curriculum, Akademii Dawsona w Wielkiej Brytanii.

Prelegent na wielu międzynarodowych kongresach m.in. Barcelona-Hiszpania, Bologna-Włochy, Bruge-Belgia. Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej oraz Amerykańskiej Akademii Stomatologii Laserowej.

Ukończył Wydział grafiki i technologii multimedialnych w Warszawie. Obecnie jest w trakcie odbywania szkolenia z zakresu animacji komputerowej cenionej na świecie amerykańskiej szkoły animacji - Animation Mentor.

Dr n. med. Dorota Maciejak

Specjalista ortodonta
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej związana z Zakładem Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 1998r. asystent, od 2010r. adiunkt WUM.

Wieloletni nauczyciel akademicki, opiekun specjalizantów oraz Studenckiego Koła Naukowego przy Zakładzie Ortodoncji WUM, współautorka skryptu dla studentów Wydziału Lekarsko-Dentystycznego i książki " Wybrane choroby dziedziczne i wady rozwojowe w praktyce stomatologicznej". Współautorka kilkudziesięciu artykułów i referatów z dziedziny ortodoncji, wygłoszonych na konferencjach w kraju i za granicą. Specjalizuje się w zespołowym ortodontyczno-chirurgicznym leczeniu pacjentów ze szkieletowymi wadami części twarzowej czaszki oraz zespołami wad wrodzonych.

W 2010r. - obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską pt.: "Przedopoeracyjne leczenie ortodontyczne pacjentów z morfologicznymi wadami zgryzu". Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, European Orthodontic Society oraz Sekretarz Koła Sekcji Ortodoncji Warszawskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Dr Karolina Sobczyk

Specjalista protetyki stomatologicznej
Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Lek. stom. Magdalena Rak

Absolwentka Wydziału stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
W naszej Klinice Pani Doktor zajmuje się leczeniem dorosłych i dzieci, w zakresie stomatologii zachowawczej oraz endodoncji a także leczeniem protetycznym.

Poza pracą interesuje się literaturą, sportem oraz tańcem.